Stavebné práce na predmestí Bratislavy obmedzia vlakovú dopravu. Najbližšie dni bude výluka

vlaková stanica, cestovanie
Foto: ilustračné, SITA

Výluka sa týka 14 vlakov na trase z Bratislavy do Trnavy a späť. Dôvodom sú rekonštrukčné a stavebné práce na trati Bratislava hlavná stanica – Bratislava Rača.

Od štvrtka do nedele sa obmedzenia dotknú dvoch osobných vlakov a jedného regionálneho expresu. Pôjdu z/na stanicu Bratislava Nové Mesto a nie z/na hlavnú stanicu. Výluka tiež spôsobí meškanie šiestich rýchlikov a piatich osobných vlakov v rozsahu do 30 min.

Vlaky budú vypravené zo stanice Bratislava Nové Mesto, nepôjdu zo stanice Bratislava hlavná stanica:

Os 3013 z Bratislavy hlavnej stanice o 10.00 hod. do Leopoldova 11.03 hod. je odrieknutý v časti trasy Bratislava hl. stanica – Bratislava Rača. Zo stanice Bratislava Rača o 10.09 hod. do cieľovej stanice pokračuje podľa platného cestovného poriadku. Vypravený bude zo stanice Bratislava Nové Mesto o 9.59 hod.

Cestujúci zo stanice Bratislava hlavná stanica a Bratislava Vinohrady môžu využiť R 605 DARGOV (odchod z Bratislavy hl. stanica o 9.55 hod.), ktorý mimoriadne zastaví v stanici Bratislava Rača.

REX 735 z Bratislavy hlavnej stanice o 14.17 hod. do Trnavy 14.56 hod. je odrieknutý v časti trasy Bratislava hl. stanica o 14.17 hod. – Pezinok 14.32 hod. Zo stanice Pezinok 14.34 hod. do cieľovej stanice pokračuje podľa platného cestovného poriadku. Vypravený bude zo stanice Bratislava Nové Mesto o 14.16 hod. – Bratislava predmestie 14.20 hod.

Vlaky prichádzajúce do Bratislavy, ktoré ukončia cestu v stanici Bratislava Nové Mesto:

Os 3010 zo stanice Leopoldov o 8.56 hod. do Bratislavy hl. stanice 9.59 hod. mimoriadne ukončí jazdu v stanici Bratislava Nové Mesto. Neobsluhuje zastávky Bratislava Vinohrady a Bratislava hl. stanica. Cestujúci môžu vystúpiť v stanici Bratislava Rača a prestúpiť do mimoriadne zastaveného R 600 MILA SEDITA (príchod do stanice Bratislava hl. stanica o 10.05 hod.).

Vybrané vlaky do cieľovej stanice Bratislava hlavná stanica prídu s meškaním do 30 minút.

Ostatné vlaky budú podľa predpokladov meškať približne od 16 do 26 minút.

Podrobnosti o výluke si môžete pozrieť na: www.slovakrail.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk