Ste budúcou nevestou alebo ženíchom? Svadobný veľtrh otvorí svoje brány v Bratislave

Nevesta
Foto: ilustračné, Gettyimages

Pôjde o 17. ročník svadobného veľtrhu. Súčasne sa uskutočnia výstavy Beauty a Gentleman Expo.

Najväčšia slovenská svadbová výstava mieri do hlavného mesta už o niekoľko týždňov. Je určená pre budúce nevesty, ženíchov či ich rodiny.

Svadobný veľtrh sa uskutoční v sobotu 5. februára v priestoroch Incheba Expo Bratislava v Petržalke. Pôjde o 17. ročník veľtrhu a pri vstupe zaplatia návštevníci 5 eur.

Návštevníci si budú môcť prezrieť najnovšie trendy v svadbách, svadobných šatách, pánskej móde na svadbách či obrúčkach a inšpirovať sa. Súčasťou podujatia bude sprievodný program.

So svadobným veľtrhom sa uskutoční aj výstava Beauty, ktorá predstaví návštevníkom najnovšie kozmetické noviny a trendy v starostlivosti o krásu.

Zároveň bude prebiehať výstava Gentleman Expo. Páni nájdu na výstave inšpiráciu pre bežný život či produkty a služby určené na voľnočasové aktivity. Budú môcť ochutnať vybraný alkohol, vidieť elektronické hry a najnovšie trendy v obliekaní a kozmetike.

Každoročne navštevuje svadobný veľtrh mnoho návštevníkov. Najviac návštevníkov mal v roku 2015, kedy sa na veľtrh prišlo pozrieť viac ako 13-tisíc ľudí. V roku 2020 sa prišlo na svadobnú výstavu inšpirovať viac ako 9-tisíc návštevníkov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk