Ste počítačový mág? Bratislavský magistrát hľadá novú posilu IT oddelenia

počítač, IT
Foto: ilustračné, Gettyimages

Ide o pozíciu IT programového manažéra pre rozvoj mestských informačných systémov na sekcii informatiky.

Ak máte za sebou už nejakú prax v oblasti IT a chcete pracovať v Bratislave, možno čítate opis vášho budúceho zamestnania. Ponúkaný plat začína na sume 1800 eur.

Náplň práce

IT programový manažér bude riadiť program rozvoja vnútornej inovácie a integrácie využívaných informačných systémov, sem spadá zodpovednosť za vedenie projektov a projektových tímov či príprava podkladov pre stretnutia so stakeholdermi.

Súčasťou práce sú taktiež administratívne práce spojené s pridelenou agendou v súlade s internými predpismi ako napríklad zabezpečenie prípravy rozpočtu na vymedzenom úseku, spracovanie materiálov od porád primátora, komisií a pod.

Požiadavky na kandidátov a benefity

Táto pracovná pozícia nie je vhodná pre čerstvých absolventov. Vyžaduje sa ukončené vzdelanie II. stupňa a aspoň dvojročné skúsenosti v IT alebo príbuznom odbore.

Úspešný kandidát musí byť samostatný a spoľahlivý, komunikatívny, precízny či odolný voči stresu. Výhodou sú skúsenosti zo softvérového vývoja.

Z benefitov ponúka magistrát príspevok do DDS, 2 dni v roku na regeneráciu pracovnej sily, príspevok na dopravu a stravu či bezplatný vstup do vybraných mestských inštitúcií.

Ďalšie informácie

Ak vás miesto zaujalo, pripravte si životopis, žiadosť o zaradenie do výberového konania a fotokópiu dokladu o dosiahnutí vzdelania.

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Deadline na zasielanie podkladov je do štvrtka 31. marca. Viac informácií nájdete na tomto linku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk