Ste počítačový mág? Petržalské IT oddelenie hľadá nového zamestnanca

IT, počítač, proramovanie
Foto: ilustračné, Gettyimages

Prihlášky môžu uchádzači zasielať až do konca novembra.

Vyznáte sa v počítačoch a máte prax s riešením IT požiadaviek? V tom prípade ste vhodným kandidátom na špecialistu IT podpory pre petržalský miestny úrad. Nástupná mzda začína na sume 1300 eur.

Náplň práce

Nový zamestnanec alebo zamestnankyňa oddelenia bude pracovať prevažne v priestoroch miestneho úradu. K náplni práce patrí poskytovanie technickej podpory a riešenie problémov koncových používateľov s prideleným HW, SW či sieťovým propojením.

Nová posila oddelenia bude zodpovedná za správu a údržbu počítačov, notebookov, mobilných telefónov či pripojenia do firemnej siete a internetu. Postará sa o inštaláciu operačných systémov a užívateľského softvéru.

Benefity a požiadavky na kandidátov

Pozícia nie je vhodná pre absolventov alebo ľudí bez praxe, vyžaduje sa aspoň predošlá dvojročná skúsenosť s poskytovaním technickej podpory. Minimálne požadované vzdelanie je stredoškolské s maturitou. Vodičský preukaz sk. B je výhodou.

Práca na miestnom úrade prinesie kandidátom 5 voľných dní navyše. Nový zamestnanec bude mať preplatené všetky potrebné školenia a kurzy, nebude chýbať príspevok na stravovanie. Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore.

Iné informácie

Nástup je ihneď. Životopisy je možné zasielať do utorka 30. novembra cez Profesiu alebo na email praca@petrzalka.sk.

Ak nedostanete do 14 dní email od personálneho oddelenia, znamená to, že ste do ďalšieho kola pohovoru nepostúpili. Viac informácií o pozícii nájdete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk