Strach z revízorov, pokazený označovač lístkov a pokuty: Na tomto videu sa poriadne zasmejete

Fero Joke ako revízor
Foto: Facebook/Dopravný podnik Bratislava, Instagram/fero_joke - koláž BratislavaDen.sk

Influencer sa premenil na revízorku Majku a vtipne znázornil situácie, ktoré Bratislavčania zažívajú denne v bratislavskej MHD.

Električky, trolejbusy, autobusy. Bratislavčania môžu každý deň využiť na cestu do práce, školy či na iné miesta jeden z týchto dopravných prostriedkov.

Na poriadok v MHD dozerajú revízori, ktorí sa pohybujú po celom meste. Práve oni sú postrachom čiernych pasažierov cestujúcich bez platného cestovného lístka alebo električenky. Obávajú sa ich však aj bežní cestujúci, pretože pokutu je možné dostať aj za „malé prehrešky.“

Revízorka Majka

Medzi bežné problémy cestujúcich patria napríklad nefunkčný označovač lístkov, neplatná električenka, ktorú si daný cestujúci zabudol kúpiť alebo lístok, ktorého platnosť skončila minútu pred vstupom revízora do MHD.

Všetky tieto problémy zachytáva vtipné video na Instagrame, v ktorom účinkuje známy zabávač a influencer František Košarišťan, známy pod prezývkou Fero Joke.

Fero Joke ako revízor
Foto: Instagram/fero_joke

Vo videu vystupuje ako akčná revízorka Majka, ktorá nenechá žiadneho cestujúceho bez kontroly cestovného lístka. Jednotlivé scénky sú doplnené o vtipné dialógy medzi revízorkou a cestujúcimi.

Majka sa predstaví počas prvej kontroly ako sebavedomá revízorka, ktorá hodí po utekajúcom čiernom pasažierovi topánku. Druhá kontrola ju zachytáva ako priateľskú revízorku flirtujúcu s jedným z cestujúcich.

Fero Joke ako revízor
Foto: Instagram/fero_joke

V nasledujúcom videu sa nájde každý, kto aspoň niekoľkokrát už cestoval MHD.

Hľadajú sa revízori

Video okrem vtipných scénok predstavuje aj prácu samotného revízora. Cestujúcich vždy kontroluje dvojica revízorov, ktorí pracujú na doobednú a poobednú smenu.

O prácu revízora sa môže uchádzať každý, kto ukončil minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a ovláda anglický alebo nemecký jazyk na úrovni A2.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk