Straší v bratislavskej drogérii? Youtuberka prerozprávala mrazivý príbeh predavačky

Strašenie v drogérii
Foto: Youtube/ Cheryl DeLarge, Gettyimages - koláž Bratislavadeň

Predavačka si s kolegyňou prezrela kamerové záznamy a čakal ich nepríjemný pohľad.

Niekto na duchov verí, niekto je skeptický. Mnohí ľudia začali veriť, až keď do ich života vstúpila entita alebo zažili niečo nadprirodzené.

Pri príležitosti Halloweenu zverejnila Youtuberka Cheryl DeLarge z Bratislavy na svoju sociálnu sieť výzvu, aby jej ľudia posielali svoje strašidelné zážitky. Vybrala 30 z nich a spracovala do videa. Jeden sa odohral v hlavnom meste.

Strašidelné zvuky z toalety

Youtuberke sa ozvala sledujúca, ktorá sa podelila s príbehom jej známej. Pracovala ako predavačka v bratislavskej drogérii.

Odkedy začala v obchode pracovať, mala nepríjemný až ťaživý pocit. Práci chcela dať však šancu a preto tento pocit neriešila. Postupne sa však cítila v drogérii čoraz horšie.

Vždy keď išla na toaletu, počula zvláštne zvuky. Časom sa k tomu pridalo aj ťahanie za vlasy, oblečenie a niekto ju ako keby stále strkal.

Kamerové záznamy

Situácia trvala niekoľko mesiacov. Žena to už dlhšie nevydržala tajiť a zdôverila sa kolegyni. Ako sa zrejme dalo čakať, kolegyňa ju vysmiala. Navrhla, nech si spolu pozrú kamerové záznamy.

Predavačkinu kolegyňu smiech veľmi rýchlo prešiel. Kamera zachytila v priestoroch drogérie uprostred noci ženu s malým chlapcom. Živo vraj rozhodne nevyzerali.

Sledujúca, ktorá poslala Youtuberke tento príbeh, spomenula, že záber z kamery videla. „Nikdy som nič horšie vo svojom živote nevidela a to neverím na takéto veci. Zimomriavky mám doteraz,“ uzavrela.

Veríte na nadprirodzeno a duchov?

Táto anketa už bola ukončená
76%
9%
15%

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk