Strašná zrážka s nákladiakom: Cyklista v nemocnici zomrel, jeho spolujazdec je hospitalizovaný

Policia nehoda cyklista smrt.jpg
Foto: Polícia SR Bratislavský kraj - koláž BratislavaDen.sk

Hrozná nehoda stála cyklistu život, ten mal aj spolujazdca. Obaja skončili v nemocnici, no cyklista prišiel o život. Polícia začala trestné konanie vo veci trestného činu usmrtenia.

V stredu 19. júna 2024 krátko po 17.30 hod. bola na Linzbothovu ulicu v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice privolaná dopravná polícia k závažnej dopravnej nehode. Na križovatke ulíc Korytnícka, Učiteľská a Podzáhradná došlo k tragickému stretu medzi cyklistom a motorovým vozidlom značky MAN.

Ako informuje bratislavská polícia, podľa doterajších informácií k zrážke došlo počas toho, ako vodič nákladného vozidla odbáčal doprava. Cyklista, ktorý mal na bicykli aj spolujazdca, bol vážne zranený a spolu so svojím spolujazdcom prevezený do bratislavských nemocníc. Bohužiaľ, cyklista na následky svojich zranení zomrel. Jeho spolujazdec je stále hospitalizovaný.

Dychová skúška vodiča motorového vozidla mala negatívny výsledok. Polícia začala trestné konanie vo veci trestného činu usmrtenia. Vyšetrovanie tejto tragickej udalosti je v súčasnosti v plnom prúde a policajti pracujú na objasnení všetkých okolností, ktoré k nehode viedli.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk