Strašný nález v oblasti Janíkov dvor: Našiel sa tu nahý muž bez známok života

Janikov dvor mapy.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Policajti z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislava V aktuálne vykonávajú procesné úkony s cieľom náležitého objasnenia udalosti.

Po oznámení o náleze tela muža neznámej totožnosti bez známok života v mestskej časti Petržalka v oblasti Janíkov dvor s na miesto okamžite vybrala policajná hliadka. Po potvrdení oznámenia bolo v utorok 26. decembra začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

Podľa informácii portálu tvnoviny.sk telo našla počas prechádzky okoloidúca žena, a to na stavenisku električkovej trate. Žena pre portál uviedla, že si pri prvom pohľade nebola istá, o čo vlastne ide. Telo bolo nahé, len v ponožkách.

Vyšetrovateľ, ktorý bol pridelený k prípadu, rozhodol o vykonaní pitvy na zistenie príčiny úmrtia. Policajti z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislava V aktuálne vykonávajú procesné úkony s cieľom náležitého objasnenia udalosti.

Podrobnosti o prípade budú zverejnené po vykonaní potrebných procesných krokov a získaní relevantných informácií. Vyšetrovateľ vyzýva verejnosť k spolupráci, ak má niekto akékoľvek informácie týkajúce sa tejto udalosti, nech kontaktuje miestnu políciu a prispeje tak k objasneniu prípadu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk