Strávte sobotu rodinne a športovo, v areáli CVČ Krasňany sa zabavíte

Korcule sport pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com

Rodinné centrum Ráčik pripravuje v sobotu od 10. do 12. hodiny športovo-rodinný deň v športovo-rekreačnom areáli CVČ Krasňany. Ide o akciu pre rodiny, kde sa zabavia deti aj dospelí.

Pripravený je bohatý športový program, rôzne aktivity a zábava pre všetky vekové kategórie.
Počas dopoludnia sú pripravené rôzne športové súťaže, tréning atletiky a karate pod dohľadom profesionálneho trénera, vystúpenie karatistov, detský kútik a tvorivé dielne. Na deti čaká aj malé prekvapenie.

Športovým dopoludním však program nekončí a neďaleko v Krasňanskom zelovoce na vás čaká Restaurant day. Na popoludňajšej akcii si môžete kúpiť jedlo, koláče, rôzne dobroty a ich kúpou podporíte rekonštrukciu budovy Starej jedálne, miesta určeného na stretávanie mladých ľudí.

Športové dopoludnie sa realizuje vďaka finančnej podpore magistrátu hlavného mesta. Organizátormi sú dobrovoľníci rodinného centra Ráčik, ktoré už roky pôsobí v Krasňanoch a má za sebou niekoľko komunitných podujatí pre celé rodiny. Na akcii stretnete aj hlavnú organizátorku, dobrovoľníčku z RC Ráčik, majsterku sveta v karate Evu Medveďovú-Tulejovú.

Sportovy den.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk