Študentka z Mlynov hľadala cez inzerát chlapca: z tohto komentára sa smeje celý internet

ilustračné: gettyimages

Padli si do oka, strávili spolu príjemný večer, no zabudli si na seba vymeniť kontakty. Podobný prípad sa stal istej dievčine, ktorá pred niekoľkými týždňami spoznala v Mlynskej doline sympatického mladého muža. Očaril ju natoľko, že bola rozhodnutá vypátrať ho za každú cenu.

Hľadá sa Michal

Najrýchlejšou cestou, ako niekoho nájsť, je v dobe moderných technológii internet. Podobne zmýšľala aj mladá študentka. Rozhodla sa napísať inzerát do Facebookovej skupiny, v ktorej sa nachádzajú aj iní študenti a absolventi. Do inzerátu vložila všetkých 5 informácií, ktoré mala o svojom vyvolenom: volá sa Michal, má 21 rokov, pochádza z Bardejova, je študentom STU a vie, ako Batman fajčí cigarety. Dievčina dúfala, že sa jej podarí Michala cez početnú študentskú komunitu vypátrať.

Celé znenie inzerátu:„Hľadám chalana menom Michal, ktorý bol v utorok na beerfestivale na Mlynoch v Unique, má 21 rokov, je z Bardejova, študuje na STU a vie, ako Batman fajčí cigarety. Ak si sa v tomto popise našiel, osrdiečkuj tento príspevok.“

Komentár, ktorý všetko vysvetlil

Na inzerát zareagovali viacerí diskutujúci. Medzi všetkými komentármi zaujal najmä ten, v ktorom sa istý diskutujúci pokúsil vtipne „vysvetliť“ jednak dievčine, jednak ostatným, prečo sa študentke spomínaný mladík neozval. Samotného Michala dokonca nazval inteligentným. Vtipný komentár sa páčil viac než 650 ľuďom.

Odpoveď diskutujúceho na inzerát: „Michal, keď si už bol tak inteligentný, že si nedal na seba kontakt… pokračuj v tom ďalej, drž sa v tieňoch a v bezpečí od alimentov. Z tohto príspevku cítiť pozitívny tehotenský test.“

Skončí sa podľa vás pátranie študentky úspešne?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk