Štyria agresívni muži najprv robili výtržnosti v autobuse, potom napadli manželský pár, ktorý ich upozornil

Policia mhd autobus konflikt patranie.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Polícia pátra po mužoch, prípadne po svedkoch agresívneho správania páchateľov, ktorí napadli manželský pár v autobuse MHD.

Podľa doterajších informácii došlo k agresívnemu napadnutiu a trestného činu ublíženia na zdraví a výtržníctva v stredu 22. mája v čase medzi 23.00 až 23.30 hod. Ku konfliktu došlo počas cesty autobusom MHD linky č. 83 zo zastávky MHD SAV na zastávku MHD Damborského. Skupina 4 polícií neznámych cestujúcich sa mala správať hlučne, robila neporiadok a rozhadzovala po autobuse rôzne veci.

Dvaja cestujúci – manželský pár vo veku 50 rokov a 52 rokov túto skupinku slušne napomenuli, na čo reagovali doposiaľ neznámi muži fyzickým napadnutím,“ popisuje situáciu polícia. Manželskému páru uštedrili muži viacero úderov do tváre, čím spôsobili poškodeným rôzne zranenia a zlomeniny. Napadnutá ženy musela byť po napadnutí hospitalizovaná v jednej z bratislavských nemocníc. Páchatelia pritom hneď po zastavení autobusu utiekli na neznáme miesto.

Polícia pátra aj po svedkoch napadnutia, podľa infomácií malo v autobuse v daný moment cestovať približne 20 pasažierov. Po príchode policajnej hliadky však na mieste čakal len dispečer MHD a vodič autobusu. V prípade, že máte informácie, ktoré by napomohli k jeho objasneniu a stotožneniu doposiaľ neznámych páchateľov, môžete kontaktovať políciu. Taktiež aj priami svedkovia tohto incidentu sa môžu prihlásiť osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ, prípadne tak môžu urobiť telefonicky na linke č. 158.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk