Superšportové autá sa vydajú na víkendovú jazdu po Slovensku, cieľom je rozdávať radosť

Kolaz bratislava rally radosti.jpg
Foto: Rally Radosti - koláž BratislavaDen.sk

Rally radosti je zároveň zbierka peňazí, ktorá má pomôcť deťom. V uplynulých ročníkoch vďaka zbierkam pomohli nemocniciam, či konkrétnym deťom.

Desiatky superšportových áut sa čoskoro vydajú na cesty a rozbehnú tak Rally radosti. V slovenských mestách rozdávajú radosť a zbierajú peniaze pre deti, ktoré to nemajú v živote najľahšie.

Rally radosti štartuje v Bratislave 25. augusta o 9.00 v Eurovei. Kolóna športových áut sa tu zdrží do 11.00 hod., a potom sa vydá na cestu naprieč Slovenskom rozdávať radosť.

Tento rok ide o 5. výročie existencie Rally Radosti a s takýmto výročím prinášajú organizátori aj niekoľko noviniek. Jednou z nich je to, že sa na cestu vydáva 45 výnimočných vozidiel. Tak isto je pripravených niekoľko kúskov šiltoviek alebo tričiek vyrobených len pre túto príležitosť s detskými kresbami.

Rally Radosti každý rok venuje 100 % výťažku zo zbierky na charitatívne účely. Tento rok idú vyzbierané peniaze na rekonštrukciu priestorov rehabilitácie v Detskej nemocnici v Banskej Bystrici.

Prispieť môžete na mieste stretnutia, prostredníctvom SMS v sume 2 eur v tvare DMS RR23 na číslo 877 alebo aj na transparentný účet prevodom v ľubovoľnej výške. Každé euro zaslané na tento účet bude do posledného centu odovzdané deťom, ktoré to potrebujú viac, než ktokoľvek z nás.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk