Súťaž o luxusné produkty vlasovej kozmetiky značky Biosilk vyžrebovaná

7 oz_ hydrating therapy shampoo 300x300.jpg

Krásna farba od kaderníka si zaslúži špeciálnu starostlivosť a Biosilk Color Therapy práve takú prináša. Tento systém ponúka  úplnú ochranu farby so silou hodvábu, rooibosu a extraktu zo zmesi egrešov a bambusu.

Rovnako ako u všetkých produktov Biosilk možno vďaka hodvábnym proteínom očakávať posilňovanie vlasov zvnútra von a ich jemný a hladký povrch. Všetky produkty Color Therapy obsahujú VibraRiche ® pre maximálnu stálofarebnosť a troj- dimenzionálny  lesk.

V celom systéme nájdete alfa hydroxy ( AHA) ovocné kyseliny a vitamín A & E, ktoré  ponúkajú antioxidačné vlastnosti, rovnako ako zachytávače UV. Kombinácia týchto dynamických vlastností ponúka maximálnu ochranu farbe, podporuje jej sýtosť, priľnavosť, celkový  lesk a žiarivosť. Bez sulfátov a parabénov.

Bambus a egreše – extrakt zmesi zvyšuje silu a pružnosť vlasov, zatiaľ čo ponúkajú dôležité živiny. Zmiešané dohromady dodávajú vlasom celkovú pevnosť a lesk. Rooibos chráni vlasy proti škodlivým vplyvom –  harmonizuje účinky UV filtrov, antioxidantov, proteínov  a ceramidov. Maracuja – olej zo semiačok je bohatý na vitamíny A, C a antioxidanty. Podporuje rast vlasov, bráni lámavosti a chráni pred poškodením.

BIOSILK COLOR THERAPY SHAMPOO – šampón
Tento bez sulfátový šampón čistí povrch vlasov aktívnymi látkami a zbavuje vlasy nečistôt bez toho, aby z nich odstraňoval farbu. Skvelý pre všetky typy vlasov a pre všetky farby vlasov. Bez sulfátu a parabénu.
BIOSILK COLOR THERAPY CONDITIONER – kondicionér dopĺňa vlasom vlhkosť, zatiaľ čo chráni farbou ošetrované vlasy.
UV zachytávače pôsobia ako štít pred voľnými radikálmi , aby bránili strate farbiva. Tento kondicionér zanecháva vlasy jemnejšie, než kedykoľvek pred tým s troj-dimenzionálnym leskom a bezkonkurenčne žiarivé. Bez parabénu.

BIOSILK COLOR THERAPY INTENSIVE MASK – intenzívna maska dopĺňa vlhkosť a zároveň chráni vlasy pred blednutím farieb a poškodením zo životného prostredia. Bambusový extrakt pomáha utesniť povrch vlasu a zároveň podporuje bohatší, lesklejší a žiarivý farebný odtieň.

Súťažná otázka :
– z čoho získava systém BIOSILK proteíny?

Výhercovia:

Renáta Mularčíková Prešov

Ľubica Šťastná Trenčianske Stankovce

Martina Zahoranová Šaľa

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom