Svedok nehody Patrik adresoval pochvalné slová policajtom

Dopravna nehoda fb 2.jpg

Patrik bol v stredu 13. júna svedkom dopravnej nehody na bratislavskej križovatke. Prístup policajtov ho poriadne prekvapil. Jeho pochvalné slová polícia uverejnila na sociálnej sieti.

Išlo o nehodu dvoch áut značky Opel, ktorá sa stala na nadjazde križovatiek Mlynská dolina – Staré Grunty – Slávičie údolie v dôsledku nefunkčnosti semaforov.

Dopravna nehoda fb 1.jpg
https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2012021578828054

„Chcel by som poslať poďakovanie príslušníkom pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorí dnes profesionálne a s maximálne ľudským prístupom zasiahli na mieste dopravnej nehody dvoch osobných motorových vozidiel o 14. hodine na nadjazde križovatiek Mlynská dolina, Staré Grunty, Slávičie údolie pri ZOO a RTVS. V tomto čase sa kvôli nefunkčnosti semaforov stretli v križovatke dve vozidlá značky Opel,“ napísal Patrik.

Dopravna nehoda fb.jpg
https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2012021578828054

Keďže sa príslušníci policajnej motorizovanej jednotky nachádzali veľmi blízko a počuli náraz, na miesto nehody sa dostavili do minúty. Jeden z dvojice kolegov podľa Patrika začal pohotovostne riadiť premávku na križovatke, aby sa predišlo ďalším dopravným kolíziám a druhý komunikoval s operačným strediskom. Patrikovi podal z lekárničky obväz, ktorým mohol pomôcť pri prvotnom ošetrení ranenej vodičky.

„Zároveň sa snažili upokojiť ďalšiu vodičku, ktorá bola v zjavnom šoku až do príchodu sanitky,“ opísal situáciu Patrik.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk