Tajomstvá bratislavských záhrad odhalené! Príďte a odhaľte ich rarity a zaujímavosti

Kolaz bratislava historia a zaujimavosti.jpg
Foto: Mestské lesy v Bratislave - koláž BratislavaDen.sk

Bratislava je známa svojou bohatou históriou a krásnymi parkmi. A čo keby ste mali príležitosť poznať obidve naraz? Pridajte sa k nám na unikátnu prednášku a prehliadku o raritách a zaujímavostiach vybraných historických záhrad a krajinárskych parkov Bratislavy.

Mestské lesy v Bratislave pozývajú na toto jedinečné podujatie, počas ktorého vás bude osobne sprevádzať a prednášať vám odborníčka na túto oblasť, pani Ľubomíra Černáková. Okrem zaujímavých informácií vám poskytne aj exkluzívnu prehliadku historického lesníckeho arboréta na Kamzíku.

Rarity bratislavských záhrad a parkov odhalíte spoločne v sobotu 7. októbra so stretnutím pred Centrom ekovýchovy na Kamzíku o 16.00 hod. Prednáška so sprievodom bude trvať približne 1,5 hodiny a je pre návštevníkov zadarmo.

Pozor však, počet miest je limitovaný na 45 účastníkov. Ak si nechcete nechať ujsť túto príležitosť, zabezpečte si svoje miesto čo najskôr. Pre rezervácie miest píšte na adresu jana.znasikova@mlba.sk. Môžete využiť aj spoločnú cestu so sprievodkyňou Ľubomírou Černákovou zo zastávky MHD Karpatská. Odchod trolejbusu je o 15.20 s tým, že sa odporúča prísť skôr.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk