Takto sa to robí: Ženy bez váhania volali políciu na muža, ten sa pred nimi obnažoval a masturboval

Muž putá zvrhlik polícia zadrzanie zatknutie
Foto: ilustračné, GettyImages

Vďaka pohotovej reakcii dvoch mladých žien policajti vypátrali a zadržali úchyláka, ktorý sa na verejnosti obnažoval a masturboval.

Bratislavskí policajti sa zaoberajú prípadom zvrhlíka. Ten sa na frekventovanej bratislavskej ulici a v blízkosti náhodných okoloidúcich žien dopúšťal verejného pohoršenia. Polícia tiež vyzdvihla reakciu mladých žien, ktoré „namiesto písania statusov na sociálne siete zavolali na 158“.

Vďaka tejto pohotovej reakcii dvoch mladých žien sa zvrhlíka podarilo rýchlo vypátrať a zadržať. Obvineniu z trestného činu výtržníctva už podľa slov polície čelí v tejto súvislosti 41-ročný Jozef B. z okresu Detva.

Zvrhlík mal masturbovať pred okoloidúcimi mladými ženami na nadchode pre peších na Botanickej ulici. Zopakoval to aj na druhý deň, pričom v tomto prípade to už ženy bezodkladne nahlásili toto konanie na linke 158.

Ženy polícii muža podrobne opísali a ten bol vďaka tomu zadržaný a to do krátkej doby od prijatia oznámenia. Policajná hliadka muža ihneď predviedla na policajné oddelenie a po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

V súčasnosti je už stíhaný väzobne, v prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému mužovi trest odňatia slobody až na tri roky. Polícia v tejto súvislosti pripomína, že včasným oznámením na bezplatnom čísle polície 158 sa zvyšuje pravdepodobnosť zadržania páchateľa protiprávneho konania a samotného objasnenia takéhoto skutku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk