Tammi v Dúbravke pokračuje 3. etapou, už spustili predaj bytov

Tammi3_vizualizacia_den2.jpg
Foto: www.yit.sk

Na okraji Dúbravky už vyrastá tretia etapa rezidenčného projektu Tammi. Za projektom stojí developerská skupiny YIT, ktorá v niekoľkých bytovkách plánuje postaviť 500 bytov. V týchto dňoch začali s predajom ďalších bytových jednotiek.

V rámci tretej etapy postavia 88 bytov s výmerami 20,4 až 134,9 metrov štvorcových. Ceny sa pohybujú medzi 1 750 až 2-tisíc eur za meter štvorcový. Zatiaľ je predaná viac ako polovica bytov.

Predposledná časť komplexu pozostáva zo sedempodlažnej budovy a koncepčne vychádza z ostatných. Jednoduchá a účelná architektúra, nízke energetické nároky, dôraz na verejné priestranstvá – to Tammy charakterizuje.

Tammi terasa_fin.jpg
http://www.yit.sk/byty/bratislava/tammi-dubravka/o-projekte/tammi-d%C3%BAbravka-3-etapa

S výstavbou tretej etapy by sa malo začať tento mesiac, dokončenie je naplánované na koniec roka 2017. Koncom tohto roka by mali ukončiť druhú etapu výstavby.

Keďže o byty je záujem, hovorí sa aj o ďalšej výstavbe. Pôvodne malo ísť o 315 bytov, v súčasnosti sa spomína takmer 500 nových bytov. Okrem ohlásenej tretej a štvrtej fázy sú v pláne aj ďalšie, developer však zatiaľ detaily neprezradil.

Tammi3.jpg
http://www.yit.sk/byty/bratislava/tammi-dubravka/o-projekte/tammi-d%C3%BAbravka-3-etapa

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk