Tanečné sály na ulici K. Adlera v Dúbravke sú na prenájom

Flashmob, tanec, Hlavné námestie
ilustračné: SITA

Minimálna cena nájmu za tanečné sály na ulici K. Adlera v Dúbravke je 35 eur za meter štvorcový za rok, výmera priestorov je celkovo 252 metrov štvorcových.

Dúbravka vypísala obchodnú verejnú súťaž na prenájom tanečných sál na ulici Karola Adlera 19. Priestory sú podľa informácií z podmienok verejnej súťaže určené na kultúrne, športové či tanečné účely.

Minimálna cena nájmu je 35 eur za meter štvorcový ročne bez ceny za služby spojené s nájmom. Výmera priestorov je 252,1 metra štvorcového, celková cena prenájmu teda vyjde na takmer 9-tisíc eur ročne. Znenie obchodnej verejnej súťaže zverejnila mestská časť Dúbravka na svojej oficiálnej webovej stránke.

Nebytové priestory na ulici K. Adlera, ktoré sú predmetom nájmu, sa skladajú z jednej veľkej tanečnej sály s výmerou takmer 160 metrov štvorcových, z malej tanečnej sály s veľkosťou asi 50 metrov štvorcových, zo vstupnej haly s výmerou 30 metrov štvorcových, z asi osem metrov štvorcového zádveria, zo šatne s výmerou 10 metrov štvorcových a z toaliet v celkovej výmere približne 10 metrov štvorcových.

Nájomca bude mať právo prenajímať priestory ďalším osobám. Tieto priestory vlastní hlavné mesto SR, ktoré ich zverilo do správy mestskej časti Dúbravka. Záujemcovia môžu predkladať svoje ponuky do 15. novembra, pričom priestory do podnájmu dostane ten, kto ponúkne najvyššie ročné nájomné.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk