Temné kecy predstavili svoju najtemnejšiu stránku

Temne kecy, stand up
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Temné kecy patria medzi najpopulárnejšie stand up comedy na Slovensku. Tentoraz predstavili svoje umenie v Ateliéri Babylon.

Toto podujatie odštartovalo svoju úspešnú kariéru pred 3 rokmi. Postupom času si získalo čoraz väčšiu popularitu a komici teraz vypredávajú predstavenia po celom Slovensku. V nedeľu 24. septembra predviedli 4-hodinovú šou v Bratislave. Okrem tradičnej zostavy bol tento večer výnimočný špeciálnymi hosťami. Prvým hosťom bol jeden z najznámejších českých komikov Lukáš Pavlásek. Predviedol skvelú šou a porozprával vtipný príbeh o tom, ako sa stretávajú rôzne skupiny ľudí na dovolenkách.

Predstavenie, na ktorom sa zasmial takmer každý, predviedol Sajfa. Jeho šou sa trošku líšila od ostatných. Vtipným spôsobom predstavil hosťom aktuálne novinky zo šoubiznisu. Celé podujatie oživila aj speváčka Barbora Švidraňová. Počas programu zaspievala za sprievodu kapely dve skladby.

Sajfa, stand up
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Smútok bez Majstra N

Napriek tomu, že Temné kecy sú podujatie, ktoré prináša veľa zábavy a smiechu, počas večera prišli aj tie smutnejšie momenty. Chvíľami sa spomínalo aj na Majstra N, ktorý zomrel len nedávno. Tento skvelý človek bol členom tímu Temných kecov a pravidelne sa zúčastňoval na šou a rozprával historky zo svojho života.

Stand up
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Fiktívne príbehy

Napriek tomu, že mnohé rozprávané príbehy sú inšpirované skutočnosťou, nie všetky majú reálny základ. Cieľom tohto podujatia je pobaviť ľudí tak, aby sa neprestali smiať za celý večer.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom