Tento muž by mohol byť nápomocný pri vyšetrovaní krádeže peňazí, nevideli ste ho? Polícia po ňom vyhlásila pátranie

Pachatel policia patra muz zlodej.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Bratislavskí policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po mužovi na fotografii.

V súvislosti s vyšetrovaním krádeže hotovosti z peňaženky pátra bratislavská polícia po mužovi na fotke. Tento muž by svojimi informáciami mohol prispieť k objasneniu prípadu. Podľa informácií od policajnej hovorkyne Lucii Mihálikovej ku krádeži došlo v piatok 8. marca v poludňajších hodinách v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Ružinove.

Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil poškodenej žene z kabelky, ktorú mala prevesenú cez stoličku, finančnú hotovosť vo výške 400 eur. K činu došlo v stravovacej časti obchodného centra. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na fotografiách, k jeho súčasnému pohybu a pobytu môžete oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo kontaktujte oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.

Polícia zároveň odporúča obyvateľom, aby boli v obchodných centrách obozretní. Čas trávený občerstvením a nakupovaním môžu zlodeji ľahko využiť. Kabelky, tašky a ruksaky, v ktorých máte osobné doklady, peňaženky, mobil a iné cennosti je potrebné mať blízko pri tele a pod dohľadom. Pri majetkových trestných činoch je potrebné si uvedomiť, že každý z nás je v prvom rade sám zodpovedný za svoj majetok.

001.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk