Tento program si nenechajte ujsť: S bohatou ponukou a pestrým programom prichádzajú Letné vegánske hody

Namestie slobody.jpg

Pripravte sa na kulinársky zážitok roka, prichádzajú totiž výnimočné letné hody. S bohatou ponukou rastlinných jedál, osviežujúcimi nápojmi a pestrým celodenným programom sa vracajú Letné vegánske hody.

Letné vegánske hody sú jeden z najväčších slovenských food festivalov a najväčší festival rastlinného stravovania v krajine. Teraz sa opäť vracajú a sľubujú jedinečnú letnú atmosféru plnú skvelého jedla, osviežujúcich nápojov a bohatého programu.

Tento rok sa festival uskutoční počas víkendu 15. a 16. júna na Námestí slobody a začína už od 10.00 hod. Vstup je voľný, takže všetci sú vítaní, aby si vychutnali pestrú ponuku rastlinných jedál.

Na Vegánskych hodoch nájdete exotické špeciality, tradičné slovenské jedlá, street food či hriešne dobré dezerty – všetko v rastlinnej verzii, oslobodené od utrpenia zvierat a masívnej uhlíkovej stopy.

Festival ponúkne nielen gastronomické zážitky, ale aj celodenný program. Môžete sa tešiť na prednášky, diskusie a kuchárske show, kde sa dozviete viac o rastlinnej kuchyni a jej benefitoch. Počas celého podujatia vás bude sprevádzať aj hudobný program, ktorý dodá festivalu tú pravú letnú atmosféru.

Vegánske hody prinášajú to najlepšie z udržateľnej a ohľaduplnej rastlinnej kuchyne už od roku 2009. Tento festival je skvelou príležitosťou nielen pre vegánov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú objaviť nové chute a prispieť k ochrane životného prostredia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk