Tento víkend bude bohatý na dopravné obmedzenia. Kde všade budete mať obmedzený prístup?

Štúrova ulica, električková trať
ilustračné: SITA

Počas tohto víkendu sa uskutoční hneď niekoľko podujatí, ktoré budú mať vplyv na mestskú dopravu. Okrem tohto sa na viacerých miestach bude opravovať vozovka.

Obmedzenia môžete očakávať napríklad v súvislosti s Dúbravskými hodmi a Ružinovskou časovkou. Počas Dúbravských hodov nebudú niektoré spoje MHD jazdiť ako zvyčajne. Týka sa to autobusových liniek 26, 27, 83, 123, N34. Zajtra od 12. do 18. hodiny, v čase, kedy sa uskutoční Ružinovská časovka, bude úplne uzavretá Ružinovská ulica. Obmedzenie sa týka autobusových liniek č. 50, 66, 67, 87 a 96.

Dnes od 19. hodiny do pondelka do 4. hodiny bude čiastočne uzavretá miestna komunikácia II. triedy na Staromestskej ulici. Dôvodom uzávierky je oprava povrchu vozovky, ktorá sa bude realizovať v dvoch etapách, pravý a ľavý jazdný pruh v úseku od Veternej ulice po križovatku Suché mýto.

Z dôvodu opravy električkovej trate na Vajanskom nábreží bude až do 15. novembra dochádzať k výraznému a dlhodobejšiemu obmedzeniu dopravy. V úseku medzi Múzejnou ulicou a Námestím Ľudovíta Štúra bude premávka riadená prenosným dopravným značením a usmerňovaná obojsmerne do pravého jazdného pruhu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk