Tieto osoby sú hľadané: Mohli by napomôcť k objasneniu krádeže peňaženky v nákupnom centre

Policia patra po osobach.jpg
KR PZ Bratislava

Policajti pátrajú po totožnosti dvoch žien a vodiča auta značky Volkswagen, ktorí by svojimi vedomosťami napomohli objasneniu krádeže peňaženky.

Policajti vyšetrujú okolnosti krádeže, ku ktorému došlo v priebehu minulého týždňa v obchodnom centre na Einsteinovej ulici. Dňa 22. januára krátko pred 17.00 hod. odcudzila doposiaľ neznáma páchateľka v priestoroch jednej z predajní s oblečením poškodenej žene z kabelky, ktorú mala prevesenú cez rameno, čiernu koženú peňaženku. Krádežou peňaženky s obsahom osobných dokladov, platobných kariet a finančnej hotovosti bola spôsobená poškodenej žene škoda vo výške približne 200 eur.

V tejto súvislosti sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámych žien, prípadne vodiča osobného motorového vozidla značky Volkswagen s Bulharskými EVČ na priložených záberoch. Podľa slov hovorcu Michala Szeiffa sa tieto osoby skutku priamo dopustili a svojimi vedomosťami by mohli napomôcť k jeho náležitému objasneniu.

Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Or5_001.jpg
KR PZ Bratislava
Reserved vchod 1.jpg
KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk