Tip na víkend: Bratislavskí hokejisti Kings hrajú už túto sobotu s Čechmi

Kings starline.jpg
Paneuropa Kings

Už túto sobotu o 19. hodine sa odohrá prvé kolo Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL). Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu bude hostiť bratislavský tím Paneuropa Kings súpera z českej Plzne.

Pre kráľov je to už piata sezóna a sú pripravení bojovať o najvyššie priečky. Súper kráľov sa minulý rok umiestnil na treťom mieste, takže diváci sa budú mať na čo tešiť. V minulosti sa už tieto celky stretli celkom šesťkrát, pri čom naši českí bratia ťahali za kratší koniec.

Pripravených je viacero noviniek, aj prenosy cez YouTube a Facebook

Pre divákov si domáci celok Paneuropa Kings pripravil veľkolepú show. Ako to už býva zvykom, snažia sa vyťažiť čo najväčší potenciál, ktorý hlavná plocha O. Nepelu ponúka. Nebudú chýbať svetelná show, roztlieskavačky, súťaže pre divákov či multimediálna kocka.

Novinkou bude priamy prenos zápasu vysielaný na YouTube, ako aj na Facebooku, aby si aj fanúšikovia, ktorí si nenájdu cestu na štadión, mohli vychutnať tú pravú kráľovskú atmosféru.

Zmena v tomto roku nastala aj v cene lístkov. Klasická vstupenka na zápas stojí 2 eurá, deti majú vstup zdarma. Pre tých viac hokeja chtivých je pripravená permanentka na všetky zápasy v základnej časti, ako aj play-off a prípadné finále za 20 eur. Lístky aj permanentky si môžete zakúpiť v sieti Predpredaj i priamo na štadióne O. Nepelu pred začiatkom stretnutia.

Možno príde aj Jágr

„Po minuloročnom zaváhaní sme tento rok odhodlaní získať Sekeráš trophy. Je to naša jasná cesta a budeme sa držať hesla, jeden tím, jeden cieľ,“ povedal manažér Martin Bega.

Jeho kolega Ľuboslav Jurinyi dodáva: „Pre chlapcov sme vďaka sponzorom vybudovali domácu základňu, za ktorú by sa nehanbil žiaden extraligový tím. Kabína s chladničkou, televíziou, hracou konzolou, kobercom, logom tímu, ako aj zabezpečenie výstroja pre hráčov, tímového autobusu a mnoho ďalších maličkostí sú veci, ktoré vytvárajú pohodu v tíme“.

Podľa všetkého sa v Bratislave máme na čo tešiť. Okrem KHL budete môcť vidieť európsky hokej aj v podaní EUHL. Ak nemáte túto sobotu čo robiť, nasmerujte svoje kroky na zimný štadión O. Nepelu a podporte bratislavských vysokoškolákov na ceste k ich snu. Možno príde aj legenda NHL Jaromír Jágr. Akademici oňho bojujú celé leto a podľa informácií z českých médií to až také vylúčené nie je.

Sportujuce mesto paneuropa kings.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk