Tohtoročné Dni Petržalky sa predĺžia, návštevníkov čakajú aj ďalšie novinky

Dni petrzalky ilustracny.jpg
Foto: archívne, petrzalka.sk

Ďalšou zmenou je umiestnenie pódia a stánkov v areáli dostihovej dráhy.

Tohtoročné Dni Petržalky v Bratislave sa uskutočnia v rozšírenej podobe. Ako informuje hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková, 26. ročník podujatia potrvá namiesto dvoch až tri dni, a to od piatka 23. júna do nedele 25. júna.

Rovnako ako po minulé roky bude jeho dejiskom areál Závodiska Dostihovej dráhy na Starohájskej ulici. Ďalšou zmenou má byť umiestnenie pódia a stánkov. „Zatiaľ čo v predošlých rokoch sa nachádzali hneď pri vstupe na Závodisko, teraz bude dejiskom diania stred zelenej plochy dostihovej dráhy,“ uviedla hovorkyňa.

Na hlavnom pódiu budú vstupovať slovenskí hudobní interpreti, jedným z hlavných má byť skupina No Name. Pre návštevníkov tohtoročných Dní Petržalky má byť podľa samosprávy pripravený aj bohatší výber občerstvenia ako po minulé roky.

Stánkový predaj plánujeme rozšíriť aj o nový sortiment jedál a nápojov. K dispozícii budú aj naše vlastné stánky s popcornom a cukrovou vatou zdarma,“ dodáva Jana Hrehorová z kancelárie starostu miestneho úradu, ktorá podujatie organizačne zastrešuje. Vstup na podujatie je vďaka podpore mestskej časti voľný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk