Tragická dopravná nehoda v Bratislave: Spolujazdec vyletel z auta a zrazili aj chodca

Uzbecka kazanska hradska krizovatka bratislava nehoda mapy.jpg

Vážna dopravná nehoda v Bratislave si vyžiadala jednu obeť a niekoľko zranených.

K dopravnej nehode došlo na križovatke ulíc Uzbecká – Kazanská v piatok 21. júna v nočných hodinách, okolo 22.45 hod. Podľa slov policajnej hovorkyne Veroniky Slamkovej šiel 26-ročný vodič na auto značky Renault Clio (EČV BL) po Uzbeckej ulici v smere od Hradskej ulice. Do križovatky smerom vľavo na Kazanskú ulicu mal vojsť napriek červenej na semafore. Následkom toho došlo k zrážke s autom značky Volkswagen Touran (EČV SC), ktoré šlo po Kazanskej ulici smerom na Dvojkrížnu ulicu.

Auto značky Renault narazilo do semafora, pričom následkom nárazu vymrštilo 24-ročného spolujazdca z auta. Mladý spolujazdec utrpel pri nehode zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahol. Šofér auta mal ľahké zranenia, s ktorými bol prevezený do nemocnice. Dychová skúška u vodiča požitie alkoholu vylúčila.

Vodič Volkswagenu Touran po náraze prešiel s autom cez chodník na trávnik, kde nedokázal zabrániť zrážke so 70-ročným chodcom. Ten bol podľa slov policajnej hovorkyne s ťažkými zraneniami prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. Vodič Volkswagenu utrpel pri nehode zranenia, ktoré si vyžiadali jednorazové ošetrenie v nemocnici. Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk