Tragická nehoda Bratislava: Na Gagarinovej ulici vyhasol život chodca

Dopravna nehoda gagarinova.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Chodec sa nachádzal na ceste mimo vyznačeného priechodu pre chodcov.

Ku tragickej dopravnej nehode došlo v utorok 30. júla krátko pred 21.00 hod. na Gagarinovej ulici v Bratislave. Okolnosti tejto dopravnej nehody vyšetruje bratislavská polícia. Podľa doterajších informácií prechádzal vodič na aute značky Škoda Octavia (EČV BL) v ľavom jazdnom pruhu smerom do centra mesta, keď sa mu v ceste zjavil chodec.

Ku stretu s chodcom stojacim na ceste mimo vyznačeného priechodu pre chodcov došlo na úrovni zastávky mestskej hromadnej dopravy „OC RETRO“. Identita chodca zatiaľ nie je polícií známa, preto pátrajú aj po jeho totožnosti. Ten utrpel nárazom zranenia, ktorým na mieste podľahol. Prítomnosť alkoholu v dychu bola u vodiča na mieste vylúčená, u chodca bude prítomnosť alkoholu v tele známa až na základe výsledkov nariadenej pitvy.

Vo veci bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti tejto dopravnej nehody, ako aj miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania a znaleckého skúmania z odboru dopravy. Ak máte nejaké ďalšie informácie o dopravnej nehode alebo k identite chodca, poskytnúť ich môžete polícií prostredníctvom známeho telefónneho čísla na 158 alebo do súkromnej správy na stránke bratislavskej polície na facebooku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk