Tragická nehoda na Romanovej: Vysokopostavený funkcionár Ministerstva vnútra SR zrazil seniorku na priechode

Nehoda romanova ministerstvo vnutra tragicka zrazka.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Vodič, ktorý je vysokopostaveným funkcionárom, podľa svedkov zrazil ženu na priechode pre chodcov. Seniorka zraneniam na mieste podľahla, náraz ju odhodil niekoľko metrov.

V stredu 10. januára približne v čase 15.30 hod. sa v Bratislave na Romanovej ulici pred sídlom Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií Ministerstva vnútra SR odohrala tragická nehoda. Ako informoval portál noviny.sk, malo by ísť o vysokopostaveného funkcionára Romana.

Podľa svedkov z miesta činu mal vodič, ktorý je vysokopostaveným funkcionárom, zraziť 69-ročnú ženu na priechode pre chodcov. Polícia ešte vyšetruje, či sa nehoda stala na priechode alebo mimo neho.

Následkom nárazu odhodilo ženu niekoľko metrov od miesta nehody. Dôchodkyňa utrpela vážne poranenia hlavy a napriek okamžitej pomoci záchranárov na mieste zraneniam podľahla.

Nehoda spôsobila aj komplikácie v premávke MHD. Niektoré linky boli odklonené a premávka na Romanovej ulici bola obojsmerne prerušená. Na obmedzenia v doprave upozornili aj bratislavskí policajti: „V súvislosti so smrteľnou dopravnou nehodou, ktorá sa stala dnes v čase o 15:21 h na ulici Romanova smer ulica Kutlíkova je premávka riadená dopravnými policajtmi Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave.“ Ministerstvo vnútra a Inšpekcia ministerstva vnútra sa k prípadu vyjadrí po jeho prešetrení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk