Tragická zrážka s vlakom: Muž, ktorého totožnosť polícia zisťuje, vošiel vlaku rovno do cesty

Bratislava vinohrady nehoda tregedia zrazeny muz mapy.jpg

V stredu dopoludnia došlo k tragickej zrážke muža s vlakom. V blízkosti vlakovej zastávky Bratislava – Vinohrady vošiel muž do cesty vlaku.

Podľa slov policajnej hovorkyne Lucie Mihálikovej policajti odboru železničnej polície vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti, ku ktorej došlo v stredu krátko po 10.00 hod. Nehoda sa mala stať v blízkosti železničnej zastávky Bratislava – Vinohrady v smere do Budapešti.

Rušňovodič eurocity vlaku pri prechádzaní týmto úsekom spozoroval osobu mužského pohlavia, ktorá náhle vstúpila do koľajiska. Rušňovodič stretu vlaku s mužom už nedokázal zabrániť a to aj napriek tomu, že okamžite použil výstražné znamenie a rýchlobrzdu.

Muž, ktorého totožnosť doposiaľ nie je známa, utrpel stretom s vlakom zranenia nezlučiteľné so životom. Po totožnosti muža polícia pátra. Ďalšie okolnosti prípadu sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

Železničná doprava je v uvedenom úseku od 10.10 hod. vylúčená a železničná doprava je vedená cez železničnú stanicu Bratislava – Východ.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk