Tréningom k 100 % výkonu v posteli aj v zime: 5 overených cvikov na lepšiu erekciu

Impotence,Concept.,Woman,Is,Waiting,In,Bed,On,Her,Lover
Foto: Stoporex

Ak sa vám čoraz častejšie stáva, že v spálni zlyháte práve v tom najnevhodnejšom okamihu, potom sú nasledujúce riadky určené pre vás. Pokiaľ chcete v posteli s partnerkou podať bezchybný výkon, musíte začať trénovať. Áno, presne tak, čítate dobre. Žiadne zázraky na počkanie, ale jedine poctivý tréning je to, čo vám môže pomôcť.

Ako funguje erekcia a prečo môže občas zlyhať

Výkon v spálni sa meria podľa toho, či dokážete uspokojiť svoju partnerku. Nevyhnutným predpokladom k úspechu je preto perfektne fungujúca erekcia, ktorá závisí od libida, čiže sexuálneho apetítu, ale najmä od dostatočného prekrvenia pohlavnej sústavy.

Zlyhanie v posteli je preto odrazom oboch týchto faktorov, či už nízkym libidom, alebo problémami s mechanizmom vzniku a udržania stoporenia penisu.

Tento mechanizmus spočíva v tom, že na základe sexuálneho vzrušenia vyšle mozog signál do pohlavnej sústavy, aby prišlo k roztiahnutiu ciev a k zvýšeniu prítoku krvi. Tá potom zaplní toporivé telesá, kde príde k jej nahromadeniu a k stoporeniu pohlavného údu. Po uvoľnení vzrušenia zas dochádza k odtoku krvi z neho.

Ťažkosti s erekciou môžu byť v dôsledku nedostatočného prekrvenia toporivých telies alebo v dôsledku, že krv sa v nich nedokáže udržať dosť dlho. Jedno alebo druhé spôsobí problémy s dosiahnutím alebo dostatočne dlhým udržaním stoporenia.

Cviky na zlepšenie nástupu a pevnosti erekcie

Prvou kategóriou cvičení sú cviky, ktoré majú za cieľ zlepšiť nástup erekcie a jej tvrdosť. Ide o techniky, ktorých cieľom je zlepšiť prekrvenie penisu, oblasti genitálií a celkovo pohlavnej sústavy. Cvičiť ich treba pravidelne, ideálne každý jeden deň.

Prvým cvikom je tréning stoporenia. Ide o jednoduchú techniku, kedy je cieľom vyvolať stoporenie bez dotyku, čiže iba na základe vizuálnych vnemov alebo fantázie. Po vzniku erekcie sa ju snažte bez dotyku udržať aspoň 3 minúty, potom ju uvoľnite a následne tento cvik zopakujte ešte 3 až 4 krát za sebou bez prestávky.

Druhá technika zlepšuje prekrvenie panvy. Sadnite si na zem s nohami vystretými pred seba, predkloňte sa a vytrvajte tak aspoň 1 minútu. Potom sa uvoľnite.

Tretím cvičením je Jelquing. Na základe sexuálneho dráždenia dosiahnite stav erekcie. Potom naneste na penis lubrikačný gél. Z palca a ukazováka spravte „krúžok“, chyťte penis pri koreni a posúvajte zovretie k špičke. Takto cvičte aspoň 10 minút.

Cviky na predĺženie erekcie a výdrže v posteli

Druhou kategóriou cvičení, ktoré zlepšia vašu erekciu aj výdrž v posteli, sú cviky určené na predĺženie doby erekcie a tiež na oddialenie vyvrcholenia. Základnou technikou sú Kegelove cviky. Ich cieľom je zlepšenie kontroly nad erekciou aj ejakuláciou.

Tento cieľ je dosiahnutý posilnením svalstva panvového dna. Cvičenie je jednoduché: sadnite si, uvoľnite sa a na 10 sekúnd zovrite svaly, ktoré slúžia na zastavenie močenia.

Následne zovretie uvoľnite na 10 sekúnd a znova svaly stiahnite. Postupujte takto ešte 10 krát, pričom sa snažte vydržať v zovretí svalstva čo najdlhšie. Na úvod vám to možno príliš nepôjde a nezvládnete to ani na 5 sekúnd, ale postupom času by sa to malo zlepšiť.

Druhým cvičením je STOP technika. Masturbujte s cieľom dosiahnuť orgazmus, ale tesne predtým, ako k nemu príde, zovrite ukazovákom a palcom žaluď v oblasti uzdičky. Počkajte takto minútu a cvičenie znova zopakujte, pokojne aj viac krát.

Skúste „povolený doping“, ktorý vás nakopne: Stoporex®!

Čo ešte môžete spraviť, okrem spomínaných cvikov, aby ste dosiahli 100 % výkon? Jedno riešenie ponúka moderná veda v kombinácii s overenými afrodiziakami. Reč je o špeciálnom podpornom prostriedku pre mužov, ktorý nesie názov Stoporex®.

Ide o perorálne kapsuly, ktoré sú dostupné bez predpisu a vyšetrenia u lekára, pričom ich cieľom je zlepšiť mužskú erekciu a predĺžiť trvanie pohlavného styku. Sekundárnym efektom je podpora sexuálneho zdravia, vrátane fungovania prostaty, spoločne so stimuláciou libida. Prípravok má teda komplexný vplyv na vašu výkonnosť v spálni.

Všetky tieto účinky sú výsledkom kvalitne skombinovaného zloženia bylinných extraktov z kategórie afrodiziak, aminokyselín a známeho minerálu Zinok.

Hoci ide o pomerne čerstvú novinku na našom trhu, skúsenosti ukazujú, že muži si účinky Stoporex® pochvaľujú aj v praxi. Ak by ste sa chceli o jeho vplyve dozvedieť niečo viac, odporúčame oficiálny web výrobcu. Tu nájdete všetko o zložení, účinkoch aj dávkovaní, vrátane možnosti nákupu priamo cez internet a z pohodlia domova!

Tento článok nie je autorským obsahom BratislavaDen.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk