Tunel Sitina a časť diaľnice D1 budú uzatvorené, dôvodom je oprava a výmena mostných záverov

Tunel Sitina, uzávera
Foto: Facebook/ Národná diaľničná spoločnosť

Uzávera úsekov potrvá od soboty 15. októbra do nedele 16. októbra.

Bratislavská polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia počas najbližšieho víkendu. Diaľnica D1 bude úplne uzatvorená v úseku Prístavného mosta v smere od Trnavy do Petržalky medzi križovatkami Bratislava-Prievoz a Bratislava-Petržalka (Dolnozemská cesta/ Einsteinova ulica).

Dôvodom je oprava a výmena mostných uzáverov. Obmedzenia začnú v sobotu 15. októbra o 0.01 hod. a potrvajú do nedele 16. októbra do 24.00 hod.

Presmerovanie dopravy

Doprava z ľavého jazdného pásu diaľnice D1 v smere od Žiliny bude presmerovaná zjazdom pred Prístavným mostom do vetvy rýchlostnej cesty R7 a ďalej na vetvu ústiacu do Prístavnej ulice na most Apollo, odtiaľ na Einsteinovu cestu.

„Následne budú vozidlá pokračovať na diaľnicu D1 ku križovatke Pečňa, pričom v danom mieste budú mať motoristi možnosť zvoliť smer na D2 Brno, alebo na D2 smer Budapešť, Viedeň,“ uviedla polícia.

Uzávera tunela

Ak pôjdete po vjazde do Bratislavy po rýchlostnej ceste R7, doprava bude vedená od dvoch okružných križovatiek pred výjazdom ku vetve na Prístavný most na Brno ďalej po rýchlostnej ceste R7 k Bajkalskej ulici po ceste I/61.

Tunel Sitina bude uzavretý v oboch smeroch v noci z piatka na sobotu 15. októbra a zo soboty na nedeľu 16. októbra v časoch od 22.00 hod. do 10.00 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk