Uľahčite si celoplošné testovanie v Bratislave: V týchto okresoch môžete sledovať počet ľudí v rade

Celoplošné testovanie v Bratislave
Foto: ilustračné, gettyimages/ dubravka.korona-test.sk

Online mapovanie vyťaženosti odberných miest počas 2 dní celoplošného testovania ponúkajú Dúbravka, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Záhorská Bystrica, Ružinov, Rača, Devínska Nová Ves či Vajnory.

Super pomôcku pri celoplošnom testovaní predstavilo 1 mestských častí. K dispozícii budú živé vysielanie či online mapa, cez ktoré môžu Bratislavčania sledovať aktuálnu situáciu priamo na mieste činu.

Dúbravka – Bude pomáhať pri testovaní prostredníctvom online webovej stránky. Ak sa na mape pri odbernom mieste objaví zelený symbol, znamená to, že v rade čaká menej ako 40 ľudí. Žltý symbol značí 40 – 80 čakajúcich a červený viac ako 80 ľudí na mieste. Sledovať počet ľudí v rade môžete TU.

Vrakuňa – Webovú stránku na mapovanie počtu ľudí bude mať aj Vrakuňa. Nestojte zbytočne dlho v rade a priebežne sledujte situáciu vo Vrakuni TU.

Podunajské Biskupice – Obyvatelia budú môcť sledovať priebeh testovania na webovej stránke TU.

Záhorská Bystrica – Táto mestská časť sa pripravuje na live prenos na jednotlivých vstupoch odberných miest. Pozrieť si ho budete môcť na webovej stránke mestskej časti alebo na Facebooku Záhorská Bystrica – oficiálna stránka.

Ružinov – Tu starosta Martin Chren v piatok 30. októbra informoval, že sa plánujú dať live kamery na drive-trhough lokality, ktorých je 8. Taktiež je k dispozícii online mapa TU.

Parkovisko Ružinov (Štrkovec) môžete sledovať TU.

Aktuálnu situáciu na odberových miestach nájdete aj tu.

Trhovisko Miletičova môžete sledovať TU.

OC Styla Zlaté Piesky môžete sledovať TU.

Rača – Račania si tiež môžu odsledovať počet čakajúcich pred odberným miestom, a to cez webovú stránku odbernemiesta.sk TU.

Devínska Nová Ves – Sledujte online dianie aj v Devínskej Novej Vsi na webovej stránke TU.

Vajnory – Mestská časť oznámila, že chystá mapovanie na všetkých odberných miestach. Sledovať situáciu môžete TU.

Ak sa vaša mestská časť nenachádza v zozname miest, preverte si aj stránku Som v rade, kde taktiež ľudia zdieľajú údaje o čakaní v rade. Nájsť ju môžete TU.

Článok budeme priebežne aktualizovať. Naposledy aktualizované 31.10. o 12.15 hod.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom