Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rontgen, röntgen
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: thinkstockphotos.com
21. augusta 2018 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

UNB plánuje kúpiť röntgenové prístroje za 2,8 milióna eur bez DPH

Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) chce obstarať röntgenové prístroje. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je ich odhadovaná hodnota 2,8 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.

Zákazka bude obsahovať dva dvojrovinné angiografické zariadenia s plnou digitalizáciou obrazu a s vysokým rozlíšením. Budú slúžiť na vyšetrenia v oblasti celého tela pacienta s výbavou pre výkony intervenčnej neurorádiológie, intervenčnej rádiológie aj intervenčnej onkológie. Prístroje s C-ramenom umožnia pohyb oproti stolu do strán aj pozdĺž tak, aby bolo možné vyšetriť pacienta v jeho celej dĺžke.

Súčasťou dodávky bude doprava, inštalácia, poučenie a zaškolenia obsluhy v nevyhnutnom rozsahu a zabezpečenie odborného autorizovaného servisu po čas poskytnutej záruky a taktiež originálne náhradné dielce.

Zákazka sa nebude deliť na časti a bude trvať štyri mesiace. Podľa dostupných informácií v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie žiadostí o účasť do 18. septembra.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X