Unikátna príležitosť pre milovníkov histórie a kultúry: Nenechajte si ujsť kurz o Bratislave

Bratislava pocasie teplo hrad mesto
Foto: ilustračné, GettyImages

Zúčastnite sa nového večerného vzdelávacieho kurzu v Múzeu mesta Bratislavy a objavte tajomstvá a krásy mesta, ktoré inak zostávajú skryté.

Múzeum mesta Bratislavy pripravilo niečo úplne nové a zaujímavé pre všetkých milovníkov histórie a kultúry. Otvára dvere do tajov mesta a pozýva verejnosť na prvý večerný vzdelávací kurz o histórii a súčasnosti mesta Bratislavy.

Tento jedinečný kurz ponúka pohľad do zákulisia mestskej inštitúcie, kde sa dozviete o jej fungovaní a dostanete sa na miesta, kam sa bežný návštevník len tak nedostane. Každé zo šiestich stretnutí vám poskytne možnosť diskutovať s odborníkmi o dôležitých témach minulého aj súčasného vývoja mesta.

Okrem vzdelávania a diskusií sa môžete tešiť aj na exkluzívne zážitky a skvelé výhľady so západom slnka. Tento kurz je určený pre každého, kto má záujem o hlbší vzťah k mestu Bratislava a chce ho spoznať do hĺbky aj šírky.

Kurz bude prebiehať od 18. apríla do 13. júna formou šiestich stretnutí v určené štvrtky od 18.00 približne do 20.00 hod. Celkovú cenu kurzu, vrátane vstupného a malého občerstvenia, prípadne rezervačných a prihlasovacích informácii nájdete na stránke Múzea mesta Bratislavy. Informácie poskytuje aj Lucia Zlochová na telefónnom čísle 0911 714 278, alebo prostredníctvom mailu lucia.zlochova@mmb.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk