Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vizual odovzdavanie francuzskych diplomov.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
UK Bratislava
28. novembra 2018 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Univerzita Komenského v Bratislave odovzdá slovenským študentom takýto diplom

Na Univerzite Komenského v Bratislave sa bude konať slávnostné odovzdávanie francúzskych diplomov na Právnickej fakulte.

Dňa 6. decembra o 17. hod. si na pôde Právnickej fakulty Univerzity Komenského prevezme 24 slovenských študentov francúzsky diplom, ktorý získali na základe spolupráce piatich slovenských univerzít (Univerzita Komenského, Ekonomická univerzita v Bratislave, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach) s francúzskymi partnerskými univerzitami.

Hlavným koordinátorom slovensko-francúzskych univerzitných partnerstiev je Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút so sídlom v Banskej Bystrici.

Každý rok má niekoľko slovenských študentov možnosť prihlásiť sa popri štúdiu na slovenskej univerzite aj na francúzsku univerzitu, čo predpokladá absolvovať niekoľko predmetov vo francúzskom jazyku navyše, alebo absolvovať povinne Erasmus pobyt na partnerskej univerzite s cieľom získať aj diplom slovenskej univerzity, aj diplom francúzskej univerzity.

Francúzsky diplom študentom slávnostne odovzdá Jeho Excelencia pán Christophe LÉONZI, veľvyslanec Francúzskej republiky na Slovensku za účasti predstaviteľov príslušných francúzskych a slovenských univerzít.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X