Univerzitná nemocnica Bratislava chce obstarať prístroje pre umelú pľúcnu ventiláciu

Univerzitná nemocnica, sanitka
ilustračné: SITA

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná hodnota zákazky takmer 2,7 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Zákazka sa delí na tri časti. Prvá obsahuje 28 ventilátorov strednej triedy v hodnote 784 tisíc eur. V druhej časti ide o dva ventilátory strednej triedy za vyše 59 tisíc eur. Predmetom tretej časti zákazky je 44 ventilátorov najvyššej triedy v odhadovanej hodnote takmer 1,85 mil. eur.

Dĺžka trvania zákazky pri všetkých častiach je 90 dní. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 25. júna 2019.

Univerzitná nemocnica Bratislava je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku, pričom ju tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica ak. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda na Antolskej ulici, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1 400 lekárov a 2 200 sestier, celkovo približne 6 000 zamestnancov. Je štátnou príspevkovou organizáciou, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk