Univerzitná nemocnica Bratislava vyhlásila verejnú súťaž na pranie a chemické čistenie

Univerzitna nemocnica ruzinov modernizacia.jpg
Foto: ilustračné, www.unb.sk

Predmetom zákazky je pranie a chemické čistenie rovnej a tvarovanej nemocničnej bielizne, osobnej bielizne zamestnancov a ostatnej bielizne.

Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) vyhlásila verejnú súťaž na pranie a chemické čistenie. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je predpokladaná hodnota zákazky takmer 2,3 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom zákazky je pranie a chemické čistenie rovnej a tvarovanej nemocničnej bielizne, osobnej bielizne zamestnancov a ostatnej bielizne. Podmienkou dodávky je komplexné zabezpečenie služieb ako pranie, dezinfekcia, žehlenie, skladanie, triedenie a balenie nemocničnej bielizne a drobné opravy bielizne vrátane odvozu znečistenej bielizne a dovozu čistej bielizne podľa potrieb a požiadaviek objednávateľa. Predpokladaný objem prania a chemického čistenia je 110-tisíc kg bielizne mesačne, teda minimálne 2,64 mil. kg za 24 mesiacov.

UNB nerozdelila predmet zákazky na časti, pretože služby nie je možné rozdeliť na samostatné celky, nakoľko vyžadujú priamu náväznosť a súvisia spolu.

Univerzitná nemocnica Bratislava požaduje zábezpeku ponuky vo výške 30-tisíc eur. Zákazka má trvať 24 mesiacov. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 9. januára budúceho roka.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk