Výzivový doplnok nebezpečný výrobok varovanie uvz

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Výzivový doplnok nebezpečný výrobok varovanie uvz

nebezpečný výrobok

Foto: ilustračné, GettyImages

1 / 3
Ďalšia fotka
nebezpečný výrobokÚrad verejného zdravotníctva SR (ÚVZ) upozorňuje spotrebiteľov na nebezpečný výživový doplnok Hydroxycut Hardcore Next Gen obchodnej značky Muscletechtm. Ide o balenie v podobe dózy so sto kapsulami, ktorej výrobcom sú Spojené štáty americké. Dňa 9. mája bolo Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Rýchlym výstražným systémom pre potraviny a krmivá (RASFF) zaslané varovné oznámenie o podozrení na úmrtie po konzumácii výživového doplnku. Oznámenie zaslalo Španielsko. Podľa následného oznámenia je dodávateľom nebezpečného výživového doplnku Nutribulk, Španielsko a odberateľom na Slovensku spoločnosť GymBeam Košice. Bratislava, 11. máj 2020.

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X