Urban Art Festival roztancuje Bratislavu

Dobrý trh 2016
Koncert skupiny Tolstoys. Foto: SITA

V Bratislave sa bude 24. júna konať jednodňový multižánrový Urban Art Festival. Podujatie má pripravený bohatý sprievodný program, ktorý zahŕňa až 40 vystúpení rôznych žánrov. Vstup na podujatie je voľný.

Na 16 pódiách sa predvedú umelci z rôznych žánrov. Návštevníci sa môžu zapojiť do troch diskusií, nakúpiť si v troch zónach a poprechádzať sa po Dáždnikovej ulici.

Program začína o 11. hodine na Hlavnom námestí, ktoré je venované folklóru. Predstavia sa tam DFS Čečinka, DFS Klnka, Barbora Botošová s kapelou a mnohí ďalší.

Miro Žbirka
SITA

Na Námestí slobody odštartuje hip hop tanečná škola Johnnyho Mečocha. Milovníci aktuálnej slovenskej hudby si na záver dňa vychutnajú 4D – Čistychov, DNA, Mišo Biely.

V Sade Janka Kráľa sa bude konať Gurmán Fest Bratislava 2017. Návštevníci si môžu vychutnať jedlá z reštaurácií a od najlepších šéfkuchárov na Slovensku. Okrem toho sa dozvedia viac o najnovších trendoch v gastronómii. Festival spríjemní hudba skupiny Le Payaco a Puding Pani Elvisovej.

Rockový žáner si návštevníci budú môcť vychutnať na Námestí SNP. Ďalšie žánre sa budú prezentovať na Magio pláži (DJs), Rudnayovom námestí (jazz), Rybnom námestí (funky) a na Kamennom námestí (alternatívna hudba).

Pred MDPOH na Laurinskej ulici sa bude hrať od 12. hodiny Biele divadlo (detské predstavenie). Nasledovať bude tanečné vystúpenie Cirkevného konzervatória v Bratislave. Program ukončí tanečná škola Elledanse.

V podniku KC Dunaj sa bude konať afterpárty.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk