Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mesto prerokuje urbanisticke riesenie centralnej rozvojovej osi v petrzalke.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: imhd.sk
21. februára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Urbanistickú štúdiu Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalka môžete pripomienkovať až do konca marca, mesto predĺžilo lehotu

Hlavné mesto sa rozhodlo, že na základe vysokého záujmu verejnosti predĺži lehotu na pripomienkovanie štúdie Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalka.

Vzhľadom na veľký záujem zo strany verejnosti sa Bratislava rozhodla predĺžiť prerokovanie urbanistickej štúdie Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalka, variantného konceptu riešenia, do 31. marca. Občania tak získavajú väčší časový priestor, v rámci ktorého môžu urbanistickú štúdiu pripomienkovať.

Predĺženie termínu prerokovania štúdie znamená, že zároveň sa predĺži aj lehota na podanie pripomienok a to tak isto do 31. marca. Pripomienky môžu obyvatelia a organizácie zasielať poštou na adresu obstarávateľa: Hlavné mesto SR Bratislava, Hlavná architektka, Primaciálne námestie č. 1, P.O. BOX 192, 814 99 Bratislava 1, prípadne mailom na adresu [email protected] – do predmetu je potrebné uviesť „UŠ Petržalka“.

Po 31. marci budú všetky pripomienky zosumarizované a vyhodnotené. V prípade, že pripomienka nebude môcť byť z nejakého dôvodu akceptovaná, autori a autorky pripomienky budú pozvaní na dorokovacie konanie.
Vyhodnotenie pripomienok s odôvodnením bude po spracovaní prístupné webe hlavného mesta, na tejto stránke aj na podstránke hlavnej architektky.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X