Útek z miesta činu sa agresívnemu a opitému výtržníkovi nepodaril, robil hluk aj rozbil dvere

Kolaz bratislava policia mestska statna.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Na muža privolali políciu obyvatelia. Muž robil hluk, hádzal kamene a napokon rozkopal dvere do vchodu jednej z bytoviek.

Mestská polícia riešila prípad opitého a agresívneho muža. Privolali ich obyvatelia žijúci na Bartókovej ulici v Starom Meste, ktorých znepokojoval svojím agresívnym konaním. Muž do jedného z bytových domov hádzal kamene, vykrikoval a tým obťažoval a ohrozoval obyvateľov.

Ako uvádza Mestská polícia Bratislava, jeho vyčíňanie vyvrcholilo rozkopnutím sklenej výplne na vchodových dverách. Následne sa vydal na útek. Mestská polícia spolu s kolegami z Policajného zboru prepátravali okolie, pričom im pomáhali aj miestni očití svedkovia.

Muža zodpovedajúceho popisu zachytili policajtky z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie neďaleko čerpacej stanice v Mlynskej doline. Muž mal na nohe krvácajúcu ranu, ktorú si spôsobil pri rozkopávaní sklenenej výplne dverí. K činu sa následne priznal.

Na základe spolupráce hliadok Policajného zboru SR a Mestská polícia Bratislava sa podarilo muža obmedziť na osobnej slobode, nakoľko u neho vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu poškodzovania cudzej veci. Následne u 29-ročného Oleksandra bolo dychovou skúškou zistené viac ako 2 promile alkoholu v dychu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk