Už vo februári treba myslieť na leto. Pozrite si ponuky letných táborov pre deti

letný tábor
ilustračné: SITA

Leto sa blíži síce pomaly, no centrá voľného času, ktorých zriaďovateľom je hlavné mesto, majú už letné aktivity pre deti pripravené. Prázdninové táborové ponuky si pripravili všetky mestské centrá voľného času, pričom každé má na výber niekoľko možností a foriem, ako tráviť leto.

Deti si tak môžu spestriť letné prázdniny zaujímavými tábormi, výletmi či rôznymi športovými a zaujímavými aktivitami v kolektíve.

Centrá voľného času poskytujú nielen záujmovú činnosť počas školského roka, ale aj prázdninovú táborovú činnosť. Žiaci si môžu vybrať spomedzi atraktívnych a poznávacích táborov, výletov po Slovensku, ako aj v susednom Rakúsku či zo športových, tanečných a tvorivých činností. V prípade záujmu je potrebné prihlásiť sa priamo v jednotlivých centrách voľného času.

Stručný prehľad letných táborov

CVČ Kulíškova

Letné činnosti sú zamerané na turisticko-poznávacie výlety na Slovensku a v susednom Rakúsku. Deti tak môžu vidieť známe kultúrne lokality ako hrady či múzeá, napr, hrad Devín, hrad Hainburg, hrad Belvedér či známe múzeum Madame Tussauds.

CVČ Štefánikova

CVČ Štefánikova ponúka pre deti zážitkové leto, ktoré prinesie deťom mnoho dobrodružstva. Centrum ponúka aktivity: od športovo-počítačových činností cez návštevy zvierat na farme až po zážitkové herectvo.

CVČ Gessayova

Deti si môžu užiť týždennú turistiku v oblasti Javorníky. V tábore MINIZOO sa môžu starať o zvieratká a v tábore Túlavé topánky s Olinkou môžu spoznať históriu Bratislavy a užiť si deň v Bojniciach.

CVČ Pekníkova

Centrum voľného času Pekníkova ponúka plavecký výcvik v rekreačnej oblasti Čertov (Lazy pod Makytou). Deti si môžu takisto užiť cestovateľský tábor, v ktorom je zahrnutá aj plavba loďou či Tábor Papagáj, ktorý ponúka člnkovanie, „opekačku“ alebo hľadanie pokladu.

CVČ Hlinická

Centrum ponúka tvorivé činnosti, medzi ktorými je napríklad práca s keramikou, šperkovanie, ale aj tanečné a športové aktivity.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk