Užite si filmy pod holým nebom v Novom Meste: Letné kino na Kuchajde funguje už 12. rok

Letné kino na Kuchajde
Foto: MČ Nové Mesto

Novomestské letné kino si pripravilo pre divákov premietanie dvakrát do týždňa. Vstup je pre všetkých zdarma.

Sezóna letných kín je v Bratislave v plnom prúde. Prvé premietanie odštartovalo letné kino v Rači už v piatok 17. júna a koncom mesiaca sa spustí aj to v Novom Meste.

Každý rok pritiahne amfiteáter na Kuchajde vďaka letnému kinu tisícky návštevníkov. Rekordná návšteva bola približne 2-tisíc divákov na jednom premietaní. Tento rok sa budú filmy pod holým nebom premietať už po dvanástykrát.

Diváci si budú môcť každý týždeň vybrať z dvojice filmov v hlasovaní na internete. Premietať sa bude každú letnú stredu a sobotu v júli do 21.30 hod. a v auguste do 21.00 hod. Vstup na premietanie je zdarma.

V kine by si mali prísť na svoje milovníci rôznych žánrov. Kapacita amfiteátra je približne 200 miest na sedenie a mnohí návštevníci sledujú filmy na dekách. Ak bude priaznivé počasie, filmy sa premietajú na plátne širokom 6 metrov a vysokom 4 metre.

Letná séria filmových večerov začína už v stredu 29. júna o 21.30 hod. Počas prvého premietania si môžete zvoliť medzi filmami Paralelné matky alebo Podfuk za všetky prachy na tomto odkaze.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk