V Botanickej záhrade zaznie v nedeľu jazz. Pripravte sa na strhujúce improvizačné vystúpenie

Gabriel Jonáš, jazz
SITA

V nedeľu 23. augusta sa v romantickom prostredí Botanickej záhrady odohrá druhý z koncertov v rámci bratislavského kultúrneho leta.

Vystúpi jazzové trio Hanky Gregušovej, Nikolaja Nikitina a Gabriela Jonáša, ktoré je charakteristické experimentovaním v oblasti improvizácie hudby aj textov. Okrem ich originálnej tvorby tak budete môcť počuť aj úpravy ľudových piesní či jazzových štandardov.

Vokalistka Hanka Gregušová patrí v súčasnosti medzi najzaujímavejšie súčasné jazzové speváčky pochádzajúce z Európy. Jej krásny zamatový hlas a originálne fúzie jazzu a ľudových piesní zaujali aj náročné publikum v USA.

Na klavíri zahrá legenda slovenského jazzu Gabriel Jonáš a na saxofóne Nikolaj Nikitin, ktorý patrí k najvýraznejším saxofonistom súčasnej slovenskej scény.

Koncert začne o 18. hodine, vstup je voľný.

Pre veľký úspech sa organizátori Karlova Ves, BKIS a Botanická záhrada rozhodli pridať tretí koncert, ktorý sa uskutoční 13. septembra o 18. hodine. Pre bližšie informácie sledujte facebook Karlovej Vsi: https://www.facebook.com/karlovavesonline

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk