V Bratislave sa dala zaočkovať aj komixová superhrdinka Wonder Woman

Wonder woman ockovanie cosplay instagram.jpg

Slovenku v kostýme Wonder Woman na očkovaní ocenila aj samotná herečka Gal Gadot.

Slovenka Miriam v kostýme superhrdinky Wonder Woman navštívila očkovacie centrum po tretí raz. Ako sama uviedla vo svojom príspevku, aj superhrdinky sa dávajú očkovať. V tomto kostýme chcela podľa jej slov prísť už na prvé očkovanie. Nestretla sa však s pochopením.

Ako napokon sama konštatuje: „Ale keďže sa rozbehla #spolupracapreslovensko, za čo ďakujeme primárovi Kulkovskému, som bola konečne aj na tretej dávke ako Wonder Woman.“

Pod týmto príspevkom na sociálnej sieti označila aj samotnú herečku, ktorá stvárňuje komixovú postavu Wonder Woman. Prešiel nejaký čas a samotná Gal Gadot ocenila cosplay Miriam.

Vo svojom príspevku, kde sa nachádza aj Miriam napísala: „Jednou z mojich najobľúbenejších vecí na Wonder Woman je vidieť jej neuveriteľný vplyv na svet, rada sledujem, ako ju milujete a túto lásku prejavujete. Ďakujem vám všetkým, že ste ma pustili do svojich životov, som poctená.“

„Ako zdravotníčka a ‚slovenská Wonder Woman‘ by som mala ísť príkladom, a keďže zdravie máme iba jedno, treba si ho chrániť,“ povedala Mrs. Physiotherapist pre Refresher k týmto príspevkom.

Jej cieľom nebolo niekoho presviedčať, napriek tomu sa stretla s rôznymi reakciami. Mnohí jej dali vedieť, že sa tiež už dali zaočkovať proti koronavírusu. Sama konštatuje, že ide predsa o zdravie, ktoré máme len jedno.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk