V Bratislave sa po lete sprístupnil ďalší krytý bazén, je otvorený každý deň

Plaváreň, bazén v Karlovej Vsi
Foto: Facebook/ KarlovaVes

Mestská časť zaviedla niekoľko noviniek, napríklad možnosť kúpy permanentiek či vodné športy.

Milujete plavánie, no na termálne kúpaliská a prírodné vodné plochy vás pre chladnejšie počasie nikto nedostane? Na jeseň sa v Bratislave otvárajú kryté bazény, ktoré boli počas letných mesiacov mimo prevádzky.

Otvorená denne

Karlova Ves od stredy 1. septembra opäť otvorila krytú plaváreň v ZŠ Alexandra Dubčeka na Majerníkovej ulici. Ešte pred otvorením prejavilo záujem o plávanie 11 športových klubov.

Dobrou správou je, že bude otvorená denne od 6.00 hod. do 22.00 hod. vrátane víkendov. Plaváreň je od 8.00 hod. do 14.00 hod. vyhradená pre žiakov.

V základnej škole sa nachádza plavecký bazén dlhý 25 metrov so 6 dráhami s teplotou vody 27 stupňov Celzia. Malý neplavecký bazén má rozmery 4 x 4 metre a jeho teplota vody je 29 stupňov Celzia.

Cena vstupného

Otvorenie plavárne prinieslo niekoľko noviniek. Návštevníci si budú môcť zakúpiť permanentky. Čoskoro by mala byť dostupná aj platba kartou.

Jednorázový stup pre dospelú osobu stojí 4 eurá (pre Karlovešťanov 3 eurá), seniori a deti zaplatia 2 eurá. Ak sa študenti preukážu kartou ISIC, ITIC alebo Euro 26, zaplatia 3 eurá.

Novinkou je spustenie aquafitness a floatfitu. Neskôr na jeseň by sa malo spustiť aj plávanie s bábätkami a paddleboard joga.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk