V Bratislavskom kraji je o vakcinačnú výjazdovú službu v obciach záujem

Očkovanie v priestoroch zariadenia pre seniorov - Petržalský domov seniorov v Bratislave počas začatia očkovania zamestnancov a klientov v zariadeniach sociálnych služieb (ZSS) na prevenciu ochorenia COVID-19. Bratislava, 18. január 2021.
Foto: archívne, SITA/Magistrát hlavného mesta Bratislava

O očkovanie v obciach je veľký záujem, preto budú pokračovať.

Výjazdová služba Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) pokračuje v očkovaní obyvateľov obcí v kraji vakcínou proti ochoreniu COVID-19.

Po zaočkovaní stoviek imobilných obyvateľov kraja a klientov zariadení sociálnych služieb sme sa naplno pustili do výjazdového očkovania. Máme za sebou návštevu piatich obcí – Tomášov, Nová Dedinka, Most pri Bratislave, Vysoká pri Morave, Zohor,“ uviedol na sociálnej sieti predseda BSK Juraj Droba a dodal, že všade, kam prišli, bol o očkovanie veľký záujem, preto budú pokračovať.

COVID-19 je ochorenie, na ktoré sa zomiera a tretia vlna naberá na sile. Ak aj nie ste s očkovaním úplne stotožnení, je to najlepšia možnosť, akú máme,“ poznamenal Droba s tým, že teraz je to jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým.

V Bratislave nájdete niekoľko miest, kam sa dá prísť bez registrácie a my za vami chodíme priamo do obcí,“ doplnil so žiadosťou, aby sa ľudia dali zaočkovať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk