V centre Ružinova sa objaví kúzelný rozprávkový park plný dobrodružstiev pre malých aj veľkých

Cesta rozpravkovym parkom cultus ruzinov.jpg
Zdroj: Cultus Ružinov

Počas druhej júnovej soboty si v Ružinove prídu na svoje všetky deti, pretože tu bude pripravený kúzelný rozprávkový park.

Podujatie sa začína v sobotu 8. júna o 11.00 hod. hasičským predstavením v podaní ružinovských hasičov a to pred Domom kultúry Ružinov. Tí vám predvedú ukážky zásahov a hasičskú techniku. V ružinovskom Parku Andreja Hlinku sa neskôr, v čase od 15.00 do 18.00 hod., začnú diať dobrodružstvá plné zábavy. Pripravené tu budú stanovištia pre deti plné hier, úloh a súťaží s rozprávkovými postavičkami.

Každé dieťa na začiatku získa kartičku, do ktorej za splnenie jednotlivej súťažnej disciplíny dostane pečiatku. Ak deti absolvujú všetkých 11 stanovíšť, čaká ich darček. Na deti bude v parku čakať množstvo športových disciplín s FitCamp-om a na nafukovacích atrakcii. Taktiež budú k dispozícií tvorivé dielne a tešiť sa môžete aj na dopravné ihrisko mestskej polície, kde si osvojíte dopravné značky a pravidlá cestnej premávky.

Pre nadšencov divadla sme pripravili zábavné predstavenie pre deti a celú rodinu, o 18.00 hod. v Parku A. Hlinku. Prvé divadlo mydlových bublín pod názvom Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíka z Bublilandu je jedným z najzábavnejších a nezvyčajných detských predstavení,“ hovorí riaditeľka Cultus Ružinov, Andrea Kozáková.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk