V developerskom projekte Ovocné sady v Trnávke predali už 250 bytov

Ovocne sady.jpg
Foto: ilustračné, www.ovocnesady.sk

Projekt počíta aj s výstavbou materskej školy.

V developerskom projekte Ovocné sady, ktorý sa nachádza v mestskej časti Trnávka, už predali 250 z celkovo 550 bytov, ktoré sú v ponuke. S predajom začali začiatkom novembra.

Jednoizbové byty v Ovocných sadoch je dnes možné kúpiť od 75-tisíc eur s DPH, dvojizbové od 106-tisíc s DPH a trojizbové od 145-tisíc eur vrátane DPH. Záujemcovia si môžu ešte stále vybrať z 55 jednoizbových, 110 dvojizbových a 135 trojizbových bytov,“ informoval developer projektu spoločnosť J&T REAL ESTATE (JTRE). V druhej etape bude k dispozícii ďalších 480 bytov.

Občianska vybavenosť štvrte

Súčasťou novej štvrte, z dielne architektonickej kancelárie GFI, má byť aj rozsiahly centrálny park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom. Okrem toho vznikne pri parku aj verejná materská škola s kapacitou 80 detí, umiestnená na prízemí jedného z obytných domov, ktorá bude tiež súčasťou prvej etapy projektu.

Na jej vybudovaní sme sa dohodli s vedením mestskej časti Ružinov, aby sme tak prispeli k riešeniu nedostatku miest v materských školách v Ružinove a zároveň ponúkli významný benefit nielen obyvateľom Ovocných sadov, ale celej Trnávky,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti JTRE Pavel Pelikán.

Okrem aktivít v novovybudovanom centrálnom parku ponúknu Ovocné sady aj príležitosti na relax a šport v okolí. V pešej dostupnosti je známy rekreačný areál Zlaté piesky. Praktická je aj blízkosť viacerých obchodných centier, ktoré sa nachádzajú v pešej dostupnosti Ovocných sadov. Štvrť ponúka aj dostatok vonkajších parkovacích miest, novú zastávku mestskej hromadnej dopravy a napojenie na diaľničný obchvat.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk