V Dúbravke sa opäť uskutoční športový deň pre seniorov, ktorú organizuje mestská časť v spolupráci s Radou seniorov a komisiou športu

športové hry, šport, seniori
Zdroj: Foto ilustračné:: www.facebook.com

Akciu organizuje mestská časť v spolupráci s Radou seniorov a Komisiou športu v Dúbravke pri príležitosti Dňa matiek a Dňa otcov.

Vo štvrtok 16. mája sa v Parku Pekníkova v bratislavskej Dúbravke uskutoční 4. ročník Športových hier seniorov v Dúbravke.  V rámci podujatia sa bude konať aj Deň zdravia, zdravotnícka osveta a ukážky poskytovania prvej pomoci.

Súťažiť sa bude v šesťboji a to v behu na 50 a 100 m, v hode granátom na cieľ, v hode medicinbalom do diaľky, v hode na basketbalový kôš a v streľbe futbalovou loptou na malú bránku,“ priblížil predseda športovej komisie Branislav Semančík. Seniori budú rozdelení do troch kategórií a to od 61 do 65 rokov, od 66 do 70 a nad 71 rokov.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 9. mája elektronicky na e-mailovej adrese radaseniorov@gmail.com alebo priamo na mieste podujatia. Prezencia sa začína o 8.00 a potrvá do 8.55 hod. Slávnostné otvorenie je na programe o 9.00 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk